Selasa, 09 September 2014

jūs darāt vai izskatās

30 aprīlis ir diena, lai novērtēt frizūras. Dažās vietās to sauc Hairstylist atzinību diena. Nu tā tas ir kaut kas unikāls. Ja tas ir veids, kā svinēt dienu, mēs sāksim kam novērtēs zāles dienā, novērtēt pilsētas dienā, un tā tālāk. Bet domāt par to, hairstylists do spēlē liela daļa, padarot mums justies labi.

Jo mūsdienās, šķietamību kaut ko mainīt, pupuk hantu hayati eceran multiguna termurah untuk merk exclusive hormon herbal yang asli di dažreiz ir ļoti liela atšķirība.Vairāku miljardu dolāru anti-novecošanās nozare ir atkarīga no šo vēlmi izskatās labi. Tā darīt modes dizaineriem un grims nozari. Tas ir ne vairāk noveco, kā jūs darāt vai izskatās kā daba tevi vai valkāt vienkāršu apģērbu ar galveno mērķi aptvert sevi. Tas viss ir ļoti atšķirīgs tagad.

Pirmais rieva liek cilvēkiem skriešanās to dermatologu. Neviens vēlas izskatīties vecumā. Cilvēki vēlas, lai izskatās, it kā gadu nav nekādas starpības ar savu izskatu. Tas ir vecums plastiskā ķirurģija izskatīties jaunāki, un iegādāties jaunāko krēmu vai losjonu, kas sola jaunatni.

Drēbes vairs plain drēbes, lai jums uz savu ķermeni, bet, lai padarītu modes paziņojumu. Jaunākais dizaineru apģērbs, kas var izskatīties savāda reizēm ir modē. Cilvēki, kas meklē unikālu izskatu, kas tiecas skaudību. Similary grims vairs plain fonds vai vienkārši lūpu krāsa. Tā ir liela iespēja, ka kosmētikas nozarē pārdot concoctions kas padara astoņdesmit gadu izskatu izskatās viens no sešpadsmit. Tas ir dīvaini, bet taisnība. Mēs visi kļūst masu mesmerized ar lieliem uzņēmumiem, kas darbojas kā viņi vēlas mums darīt. Kāpēc ne matu stilisti tad?

Pēc visu matu stilu padara paziņojumu. Jums var būt matu stilu, kas liek jums izskatīties domātājs vai viens, kas dod jums sportisku izskatu. Tas ir ne vairāk griešanas matus un stils viņiem, bet tas ir vairāk dod jums izskatu, kas liks jums justies atšķirīgi. Vai mēs visi nezaudējot patieso būtību dzīves tas viss?

Tidak ada komentar:

Posting Komentar